„Moje najlepsze przepisy – wydanie rozszerzone” Joli Caputy to debiutancka publikacja blogerki kulinarnej. Znany już czytelnikom ebook z najpopularniejszymi przepisami z bloga PrzepisyJoli.com został w wydaniu drukowanym wzbogacony o zupełnie nowe i niepublikowane dotąd receptury na pyszne i sycące zupy, proste i tanie dania obiadowe (mięsne i jarskie) oraz jeszcze więcej ciast domowych. Ta książka kulinarna z powodzeniem zagości w każdej biblioteczce kuchennej i jest świetnym pomysłem na piękny prezent.

Proste i szybkie dania dla całej rodziny oraz bajecznie pyszne ciasta i słodkości to nie tylko doskonała inspiracja do kuchennych eksperymentów, ale także gotowe pomysły kulinarne.
Każdy przepis został starannie sprawdzony i opracowany przez Autorkę oraz zilustrowany pięknym, barwnym zdjęciem. Dodatkowo zawiera czytelną listę niezbędnych składników, oraz informacje o czasie i poziomie trudności potrawy. Wszystkie przygotowane dania bazują na ogólnodostępnych składnikach, a ich wykonanie zilustrowane jest krok po kroku, dzięki czemu nawet czytelnicy rozpoczynający swoją kulinarną przygodę z łatwością przygotują każdy smakołyk.
W publikacji można znaleźć popularne przepisy znane czytelnikom z bloga PrzepisyJoli.com oraz zupełnie nowe i dotąd niepublikowane receptury.

Poziomy format jest czytelny i praktyczny, dzięki czemu z przepisów można wygodnie korzystać w kuchni. Solidna jakość (kredowy papier, szyta oprawa i twarda okładka) gwarantują, że wydanie będzie służyć przez wiele lat.
Tak bogata w przepisy i porady książka kulinarna to cenna pozycja w domowej biblioteczce oraz świetny pomysł na prezent.

Opis szczegółowy książki:
trzy działy z przepisami:
Na dobry początek (zupy), Do syta (dania obiadowe), Na słodko (ciasta i desery);
wykonanie krok po kroku,
nowe, niepublikowane dotąd przepisy,
ilość stron: 128,
format: 23,5×16,5 cm (poziom),
oprawa: szyta + twarda, lakierowana okładka,
papier: kredowy (błyszczący).128 stron;

ISBN: 978-83-939509-6-6 (wydanie drugie)
Cena regularna: 29,90 zł


Inne książki kulinarne z przepisami Joli Caputy:

 

 

„Moje obiady na każdy dzień”

 

 

 

 

 

„Moje najlepsze ciasta”

 

 

 

Comments are closed.