„Moje najlepsze ciasta” Joli Caputy to kolejna książka kulinarna autorki popularnego bloga PrzepisyJoli.com.
W tym wydaniu znajduje się 75 sprawdzonych przepisów na doskonałe wypieki, które możesz przygotować przez cały rok. Tradycyjne ciasta dla całej rodziny, słodkie ciasteczka, idealne na letnie dni desery na zimno czy wykwintne torty na wyjątkowe okazje? Z książką Joli Caputy „Moje najlepsze ciasta” wszystko się udaje.

Każdy przepis został starannie sprawdzony i zilustrowany pięknym, barwnym zdjęciem. Dodatkowo zawiera czytelną listę wszystkich niezbędnych do pieczenia składników oraz informacje o czasie i poziomie trudności wypieku.
Specjalnie do tego wydania Autorka opracowała również poradnik z praktycznymi kulinarnymi wskazówkami o pieczeniu, m.in. jak idealnie upiec różne rodzaje ciast, przygotować samodzielnie dodatki do wypieków oraz jak uniknąć zakalca. To doskonała książka zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych miłośników pieczenia.
W publikacji znajdują się popularne przepisy znane czytelnikom z bloga PrzepisyJoli.com oraz zupełnie nowe i dotąd niepublikowane receptury.

Poziomy format jest czytelny i praktyczny, dzięki czemu z przepisów można wygodnie korzystać w kuchni. Solidna jakość (kredowy papier, szyta oprawa i twarda okładka) gwarantują, że wydanie będzie służyć przez wiele lat.
Tak bogata w przepisy i porady książka kulinarna to cenna pozycja w domowej biblioteczce oraz świetny pomysł na prezent.

Obejrzyj tę książkę:


Opis szczegółowy książki:

pięć działów z przepisami:
Ciasta i ciasteczka, Wypieki znane i lubiane od lat, Serniki i jabłeczniki,
Ciasta bez pieczenia, Wypieki na wyjątkowe okazje;
wykonanie krok po kroku,
nowe, niepublikowane dotąd przepisy,
poradnik z praktycznymi kulinarnymi wskazówkami,
ilość stron: 128,
format: 23,5×16,5 cm (poziom),
oprawa: szyta + twarda, lakierowana okładka,
papier: kredowy (błyszczący).

Premiera wydawnicza: 16 listopada 2015 r.
ISBN: 978-83-64861-00-0
Cena regularna: 33,00 zł

 


Ta książka jest też dostępna w wersji elektronicznej:

moje ciasta ebook


Jola Caputa “Moje najlepsze ciasta” (ebook)

 

Comments are closed.