„Moje obiady na każdy dzień” Joli Caputy to druga już publikacja w serii jej książek kulinarnych. Tym razem Autorka prezentuje aż 75 sprawdzonych przepisów na rodzinne posiłki.
W starannie wydanej i pięknie oprawionej książce można znaleźć popularne dania znane czytelnikom z bloga PrzepisyJoli.com oraz 15 zupełnie nowych i przygotowanych specjalnie do książki receptur (dotąd niepublikowanych).

Wszystkie zostały sprawdzone, zawierają  informacje o czasie i poziomie trudności potrawy i bazują na ogólnodostępnych składnikach. Dlatego stanowią doskonałą inspirację przy przyrządzaniu codziennych dań (tanich, błyskawicznych i prostych) oraz wykwintniejszych obiadów na specjalne okazje.
Dodatkowo w książce opublikowany jest poradnik z kulinarnymi wskazówkami, jak prosto przygotować zdrowe, domowe kostki rosołowe (warzywne i mięsne) oraz co zrobić, by pierogi i naleśniki wychodziły idealnie, a kotlety i pieczone mięso zawsze się udawały.
Tak bogata w przepisy i porady książka kulinarna to cenna pozycja w kuchennej biblioteczce oraz świetny pomysł na prezent.

Opis szczegółowy książki:
pięć działów z przepisami:
Zupy i kremy, Mięsa i ryby, Dania jarskie, Pierogi i kluski oraz Surówki i sałatki;
128 stron;
twarda okładka,
kredowy papier,
przepisy z gotowaniem krok po kroku,
nowe, niepublikowane dotąd przepisy,
poradnik z praktycznymi kulinarnymi wskazówkami.

cena regularna: 33,00 zł

Żeby zamówić książkę, kliknij tutaj>> KUPUJĘ

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE:Ebooki z przepisami Joli Caputy?

zestaw moje najlepsze przepisy

Jola Caputa
“Moje najlepsze przepisy” (ebook)

 

 

moje obiady ebook
Jola Caputa
“Moje obiady na każdy dzień” (ebook)

 

 

Jola Caputa
“Moje najlepsze ciasta” (ebook)

Comments are closed.