„Moje obiady na każdy dzień” Joli Caputy to druga już publikacja w serii jej książek kulinarnych. Tym razem Autorka prezentuje aż 75 sprawdzonych przepisów na rodzinne posiłki.
W starannie wydanej i pięknie oprawionej książce można znaleźć popularne dania znane czytelnikom z bloga PrzepisyJoli.com oraz zupełnie nowe i przygotowane specjalnie do książki receptury (dotąd niepublikowane).

Każdy przepis zilustrowany jest pięknym, barwnym zdjęciem. Dodatkowo zawiera czytelną listę niezbędnych składników oraz informacje o czasie i poziomie trudności potrawy. Prezentowane dania zostały sprawdzone i bazują na ogólnodostępnych składnikach, dlatego stanowią doskonałą inspirację przy przyrządzaniu codziennych obiadów (tanich, błyskawicznych i prostych) oraz wykwintniejszych propozycji na specjalne okazje.
Dodatkowo w książce opublikowany jest poradnik z kulinarnymi wskazówkami, jak prosto przygotować zdrowe, domowe kostki rosołowe (warzywne i mięsne) oraz co zrobić, by pierogi i naleśniki wychodziły idealnie, a kotlety i pieczone mięso zawsze się udawały.
Poziomy format jest czytelny i praktyczny, dzięki czemu z przepisów można wygodnie korzystać w kuchni. Solidna jakość (kredowy papier, szyta oprawa i twarda okładka) gwarantują, że wydanie będzie służyć przez wiele lat.
Tak bogata w przepisy i porady książka kulinarna to cenna pozycja w domowej biblioteczce oraz świetny pomysł na prezent.

Opis szczegółowy książki:
pięć działów z przepisami:
Zupy i kremy, Mięsa i ryby, Dania jarskie, Pierogi i kluski oraz Surówki i sałatki;
wykonanie krok po kroku,
nowe, niepublikowane dotąd przepisy,
poradnik z praktycznymi kulinarnymi wskazówkami,
ilość stron: 128,
format: 23,5×16,5 cm (poziom),
oprawa: szyta + twarda, lakierowana okładka,
papier: kredowy (błyszczący).

ISBN: 978-83-939509-5-9
Cena regularna: 33,00 zł

 

Żeby zamówić książkę, kliknij tutaj>> KUPUJĘ

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE:Ebooki z przepisami Joli Caputy?

zestaw moje najlepsze przepisy

Jola Caputa
“Moje najlepsze przepisy” (ebook)

 

 

moje obiady ebook
Jola Caputa
“Moje obiady na każdy dzień” (ebook)

 

 

Jola Caputa
“Moje najlepsze ciasta” (ebook)

Comments are closed.