„Moje obiady na każdy dzień” Joli Caputy to druga już publikacja w serii jej książek kulinarnych. Tym razem Autorka prezentuje aż 75 sprawdzonych przepisów na rodzinne posiłki, które możesz przygotować przez cały rok.
W starannie wydanej i pięknie oprawionej książce znajdziesz dania znane czytelnikom z bloga PrzepisyJoli.com oraz zupełnie nowe i przygotowane specjalnie do książki receptury (dotąd niepublikowane).

Każdy przepis zilustrowany jest pięknym, barwnym zdjęciem. Dodatkowo zawiera czytelną listę niezbędnych składników oraz informacje o czasie gotowania i poziomie trudności potrawy. Prezentowane dania zostały starannie sprawdzone i bazują na ogólnodostępnych składnikach, dlatego stanowią doskonałą inspirację przy przyrządzaniu codziennych obiadów (tanich, błyskawicznych i prostych) oraz wykwintniejszych propozycji na specjalne okazje.
W pięciu działach można znaleźć sycące zupy, drugie dania z mięsem i rybami, posiłki jarskie, swojskie pierogi i kluski (także w całkowicie nowej wersji) czy zdrowe sałatki i surówki. Teraz codziennie możesz mieć zawsze pod ręką sprawdzone pomysły na pyszny domowy obiad.
Specjalnie do tej książki Autorka opracowała poradnik z kulinarnymi wskazówkami, jak prosto przygotować zdrowe, domowe kostki rosołowe (warzywne i mięsne) oraz co zrobić, by pierogi i naleśniki wychodziły idealnie, a kotlety i pieczone mięso zawsze się udawały.
Poziomy format jest czytelny i praktyczny, dzięki czemu z przepisów można wygodnie korzystać w kuchni. Solidna jakość (kredowy papier, szyta oprawa i twarda okładka) gwarantują, że wydanie będzie służyć przez wiele lat.
Tak bogata w przepisy i porady książka kulinarna to cenna pozycja w domowej biblioteczce oraz świetny pomysł na prezent.

Opis szczegółowy książki:
pięć działów z przepisami:
Zupy i kremy, Mięsa i ryby, Dania jarskie, Pierogi i kluski oraz Surówki i sałatki;
wykonanie krok po kroku,
nowe, niepublikowane dotąd przepisy,
poradnik z praktycznymi kulinarnymi wskazówkami,
ilość stron: 128,
format: 23,5×16,5 cm (poziom),
oprawa: szyta + twarda, lakierowana okładka,
papier: kredowy (błyszczący).

ISBN: 978-83-939509-5-9
Cena regularna: 33,00 złEbooki z przepisami Joli Caputy?

zestaw moje najlepsze przepisy

Jola Caputa
“Moje najlepsze przepisy” (ebook)

 

 

moje obiady ebook
Jola Caputa
“Moje obiady na każdy dzień” (ebook)

 

 

Jola Caputa
“Moje najlepsze ciasta” (ebook)

Comments are closed.