moje obiady ebookEbook „Moje obiady na każdy dzień” to druga książka kulinarna Joli Caputy – autorki popularnego bloga PrzepisyJoli.com.  Kolekcja 75 posiłków obiadowych zawiera popularne dania znane czytelnikom z bloga PrzepisyJoli.com oraz zupełnie nowe i przygotowane specjalnie do książki receptury (dotąd niepublikowane), które możesz przygotować przez cały rok.
Każdy przepis zilustrowany jest pięknym, barwnym zdjęciem. Dodatkowo zawiera czytelną listę niezbędnych składników oraz informacje o czasie gotowania i poziomie trudności potrawy. Prezentowane dania zostały starannie sprawdzone i bazują na ogólnodostępnych składnikach, dlatego stanowią doskonałą inspirację przy przyrządzaniu codziennych obiadów (tanich, błyskawicznych i prostych) oraz wykwintniejszych propozycji na specjalne okazje.
W pięciu działach można znaleźć sycące zupy, drugie dania z mięsem i rybami, posiłki jarskie, swojskie pierogi i kluski (także w całkowicie nowej wersji) czy zdrowe sałatki i surówki. Teraz codziennie możesz mieć zawsze pod ręką sprawdzone pomysły na pyszny domowy obiad.
Specjalnie do tej książki Autorka opracowała poradnik z kulinarnymi wskazówkami, jak prosto przygotować zdrowe, domowe kostki rosołowe (warzywne i mięsne) oraz co zrobić, by pierogi i naleśniki wychodziły idealnie, a kotlety i pieczone mięso zawsze się udawały.
Czytelny układ graficzny pozwala na wygodne gotowanie z ebookiem na tablecie czy smartfonie.

 

Książkę można pobrać w księgarniach internetowych,
m.in. Empik.com, Gandalf, Virtualo

 

Więcej ebooków z pysznymi przepisami Joli Caputy?Jola Caputa
„Moje najlepsze przepisy”

 

 

 

Jola Caputa
„Moje najlepsze ciasta”

 

 Wolisz tradycyjne książki kulinarne?
Zobacz wersje drukowane książek Joli Caputy:

 

Jola Caputa

„Moje najlepsze ciasta”

 

 

Jola Caputa

„Moje najlepsze przepisy – wydanie rozszerzone”

 

 

Jola Caputa

„Moje obiady na każdy dzień”

 

 

 

Comments are closed.