„Moje najlepsze przepisy” to pierwsza część serii e-booków kulinarnych z przepisami Joli Caputy, znanej czytelnikom jako ekspert w prasie kulinarnej oraz autorka bloga PrzepisyJoli.com.
Kolekcja dań, które pokochali czytelnicy bloga, zawiera kilkadziesiąt sprawdzonych przepisów.
To książka kucharska z działami tematycznymi, w której można znaleźć pomysły dla każdego i na każdą okazję: sałatki, szybkie i zdrowe obiady, wykwintne dania na specjalne okazje oraz ciasta i desery, które zachwycą domowników i gości. Staranne opracowanie przepisów, informacje o czasie i poziomie trudności, a także zdjęcia ilustrujące krok po kroku, jak przyrządzić każdą potrawę, pomogą w kuchni nawet początkującym amatorom gotowania. Każde prezentowane danie jest doskonałą inspiracją, jak z ogólnodostępnych składników wyczarować przysmaki, które na długo zostaną w domowym menu.
To pierwszy na rynku e-book kulinarny, który dla wygody czytelników został przygotowany w kilku formatach. Teraz posiadacze tabletów, czytników, smartfonów, ale i telefonów komórkowych starszej generacji mogą mieć „Moje najlepsze przepisy” zawsze przy sobie.
Czytelny i wygodny układ graficzny pozwala na gotowanie z e-bookiem na tablecie czy smartfonie. Prosta i intuicyjna nawigacja umożliwia błyskawiczne dotarcie do konkretnego przepisu i jego składników np. podczas robienia zakupów z dowolnym telefonem, który każdy zwykle ma przy sobie. Łącznie e-book jest publikowany w czterech wersjach i dzięki temu czytelnicy mają możliwość optymalnego dopasowania formatu do posiadanego urządzenia.

moje najlepsze przepisy poziom„Moje najlepsze przepisy” – hd active: wersja na nowe tablety, laptopy i komputery; PDF z interaktywną nawigacją.
Moje najlepsze przepisy” – hd: wersja na czytniki i starsze tablety; PDF bez interaktywnej nawigacji.

 

 

moje najlepsze przepisy pion

„Moje najlepsze przepisy” – phone active: wersja na smartfony; PDF z interaktywną nawigacją.
Moje najlepsze przepisy” – phone: wersja na starsze telefony; PDF bez interaktywnej nawigacji.

 

 

Książkę można pobrać w wielu innych księgarniach internetowych:
Empik.com, Allegro.pl, Gandalf.pl, Ebookpoint.pl, Virtualo, Legimi, Woblink, IBUK

 

Ten tytuł w tradycyjnej wersji drukowanej:

Tytuł:  Moje najlepsze przepisy
– wydanie rozszerzone

Autor: Jola Caputa

Przeczytaj więcej o książce:
„Moje najlepsze przepisy – wydanie rozszerzone” Jola Caputa

 


Więcej ebooków z przepisami Joli Caputy?

moje obiady ebook
Jola Caputa „Moje obiady na każdy dzień” (ebook)

 

 

 

moje ciasta ebook
Jola Caputa „Moje najlepsze ciasta” (ebook)

 


SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE:

Comments are closed.