„Moje najlepsze przepisy” to pierwsza część serii ebooków kulinarnych z przepisami Joli Caputy, znanej autorki bloga PrzepisyJoli.com.
Kolekcja dań, które pokochali czytelnicy bloga, zawiera kilkadziesiąt sprawdzonych przepisów.
To książka kucharska z działami tematycznymi, w której można znaleźć pomysły dla każdego i na każdą okazję: sałatki, szybkie i zdrowe obiady, wykwintne dania na specjalne okazje oraz ciasta i desery, które zachwycą domowników i gości. Staranne opracowanie przepisów, informacje o czasie i poziomie trudności, a także zdjęcia ilustrujące krok po kroku, jak przyrządzić każdą potrawę, pomogą w kuchni nawet początkującym amatorom gotowania. Każde prezentowane danie jest doskonałą inspiracją, jak z ogólnodostępnych składników wyczarować przysmaki, które na długo zostaną w domowym menu.
To pierwszy na rynku ebook kulinarny, który dla wygody czytelników został przygotowany w kilku formatach. Teraz posiadacze tabletów, czytników, smartfonów, ale i telefonów komórkowych starszej generacji mogą mieć „Moje najlepsze przepisy” zawsze przy sobie.
Czytelny i wygodny układ graficzny pozwala na gotowanie z ebookiem na tablecie czy smartfonie. Prosta i intuicyjna nawigacja umożliwia błyskawiczne dotarcie do konkretnego przepisu i jego składników np. podczas robienia zakupów z dowolnym telefonem, który każdy zwykle ma przy sobie. Łącznie ebook jest publikowany w czterech wersjach i dzięki temu czytelnicy mają możliwość optymalnego dopasowania formatu do posiadanego urządzenia.

moje najlepsze przepisy poziom„Moje najlepsze przepisy” – hd active: wersja na nowe tablety, laptopy i komputery; PDF z interaktywną nawigacją.
Moje najlepsze przepisy” – hd: wersja na czytniki i starsze tablety; PDF bez interaktywnej nawigacji.

 

moje najlepsze przepisy pion

„Moje najlepsze przepisy” – phone active: wersja na smartfony; PDF z interaktywną nawigacją.
Moje najlepsze przepisy” – phone: wersja na starsze telefony; PDF bez interaktywnej nawigacji.

 

Książkę można pobrać w wielu księgarniach internetowych:
Empik.com, Gandalf.pl, Virtualo


Więcej ebooków z przepisami Joli Caputy?


moje obiady ebook

Jola Caputa
„Moje obiady na każdy dzień”

 

moje ciasta ebook

Jola Caputa
„Moje najlepsze ciasta”

 

 Wolisz tradycyjne książki kulinarne?

 

Jola Caputa

„Moje najlepsze ciasta”

 

 

Jola Caputa

„Moje najlepsze przepisy – wydanie rozszerzone”

 

 

Jola Caputa

„Moje obiady na każdy dzień”

 

 

Comments are closed.