DOMOWE NALEWKI I LIKIERY Niebawem ukaże się nasz nowy tytuł kulinarny.

„Domowe nalewki i likiery. 40 sprawdzonych receptur” Czesława Caputy to bogato ilustrowany ebook ze sprawdzonymi przepisami na tradycyjne alkohole, które można samodzielnie przygotować w domu.
Autor Czesław Caputa prowadzi blog  PiwniczkaCzesia.com, gdzie publikuje swoje sprawdzone przepisy na domowe trunki.
Publikacja zawiera 3 działy tematyczne. W nich można znaleźć na początek przepyszne nalewki i likiery owocowe ( m.in. nalewkę gruszkową, likier porzeczkowy, nalewkę z aronii czy wiśniówkę). Kolejna część poświęcona jest domowych alkoholom smakowym (m.in. ajerkoniak, kawówka, likier miętowy, likier kukułka czy orzechówka). Nie zabraknie również tradycyjnych nalewek o właściwościach leczniczych (m.in. nalewka czosnkowa, jagodowa, żołądkowa i inne).
„Domowe nalewki i likiery. 40 sprawdzonych receptur” to doskonała kolekcja receptur dla koneserów domowych trunków. Sprawdzi się także jako praktyczny poradnik dla osób, które dopiero chcą się nauczyć sztuki przyrządzania nalewek.
Publikacja zawiera również wiele cennych porad i wskazówek, jak prawidłowo robić i przechowywać nalewki w domu. Czytelnicy dowiedzą się także, z jakich owoców i ziół je przygotowywać oraz jak wykorzystywać własnoręcznie przyrządzone trunki do drinków, koktajli, ale także do celów kulinarnych (ciasta i desery).

Premiera wydawnicza: sierpień 2015 r.

Comments are closed.